Коростень на перетині хляхів

Наш логістичний хаб побудовано на території колишнього "Коростенського м'ясокомбіната"

За радянських часів м'ясокомбінат (разом із трьома іншими м'ясокомбінатами області та шістьма заготівельними радгоспами, що забезпечували їхню діяльність) входив до складу Житомирського виробничого об'єднання м'ясної промисловості.

ПАТ «Коростенський мясокомбінат» відноситься до найстаріших м’ясокомбінатів України. Він був побудований в 1924 р. на північно-східній околиці м. Коростеня . Таке розміщення пояснюється тим, що більшість доріг по яких надходила худоба від постачальників підходила до міста з північного сходу. 

Так як худоба в той час подавалась гоном, то побудова підприємства на околиці міста полегшувала подачу живності і забезпечувала чистоту вулиць міста. Крім того ,м’ясокомбінат розташований в 250 м від р .Вуж, що давало можливість повністю забезпечувати повну потребу підприємства питною і технічною водою при мінімальних витратах електроенергії.
З приєднанням Овруцького забійного пункту і птахокомбінату в 1959 р. Коростенський м’ясокомбінат перейменовується в Коростенський м’ясоптахокомбінат.


М’ясокомбінат як в місті так і в області відноситься до підприємств , що стабільно виконує поставлені плани і завдання. Свою продукцію, м’ясо ковбасні вироби, підприємство реалізовує в 25 великих промислові центри: Київ, Тбілісі, Ленінград, Мінськ, Донецьк, Каунас, Єнакієво та інші. Харчові жири відвантажуються на Кубу. Нові економічні умови дають можливість розвиватися підприємству знову. Незважаючи на важкі часи підприємство і надалі залишається одним з потужних підприємств міста з високою продуктивністю та оплатою праці .

За радянських часів м'ясокомбінат (разом із трьома іншими м'ясокомбінатами області та шістьма заготівельними радгоспами, що забезпечували їхню діяльність) входив до складу Житомирського виробничого об'єднання м'ясної промисловості.

Після проголошення незалежності України м'ясокомбінат було передано в комунальну власність Житомирської області і включено до реєстру державних підприємств харчової промисловості України, підконтрольних державній службі ветеринарної медицини України.

У травні 1995 року Кабінет міністрів України включив комбінат до переліку підприємств, що підлягають приватизації протягом 1995 року, після чого державне підприємство було перетворено на відкрите акціонерне товариство.

Станом на 2006 рік, комбінат входив до числа 40 найбільших промислових підприємств Житомирської області (виробничі потужності комбінату дозволяли переробляти до 2,5 тис. тонн м'яса на рік).

Економічна криза, що розпочалася 2008 року, збільшення імпорту в країну м'ясних виробів і напівфабрикатів після вступу України до СОТ у травні 2008 року, а також закон, що набув чинності з 1 січня 2009 року, який скасував нульову ставку ПДВ для сільгоспвиробників усіх форм власності в разі постачання ними переробним підприємствам молока або м'яса в живій вазі, ускладнили становище підприємства.

Ми залучаємо кошти для
розширення нашого логістичного хабу

Що ми пропонуємо?

home_logistics_list1

Інвестування

Залучення коштів у логістичний хаб дозволяє розширити його можливості, модернізувати інфраструктуру та підвищити ефективність обслуговування клієнтів.
home_logistics_list2

Венчурний капітал

Залучаємо фінансування від венчурних капіталістів, що надають кошти в обмін на частку в бізнесі.

home_logistics_list3

Гранти та державні програми

Ми залучаємо фінансову підтримку від держави або міжнародних організацій.
home_logistics_list4

Краудфандинг

Ми залучаємо кошти від великої кількості людей через спеціалізовані платформи.

Бажаєте спілкуватися?
Телефонуйте: +38 (063) 041 67 88


Ми дякуємо вам за інтерес до нашого логістичного хабу та сподіваємося на плідну співпрацю. Якщо ви бажаєте відвідати наш офіс особисто, будь ласка, зателефонуйте заздалегідь, щоб домовитися про зустріч. Ми завжди раді новим знайомствам і готові відповісти на всі ваші запитання.